Apie mus

VšĮ Kapčiamiesčio globos namai

 

VšĮ Kapčiamiesčio globos namai

Kapčiamiesčio globos namai keletą metų veikė tik parapijos žinioje, oficialiai buvo įregistruoti 1996 m. liepos 5 dieną, vietos „Caritas“ grupės moterų ir parapijos klebono a.a. Jono Grudzinsko iniciatyva. Pirmoji vadovė – A. Januškevičienė, vėliau 15 metų įstaigai vadovavo J. Margelienė.

Šiandien globos namai veiklą vykdo dviejuose korpusuose.

Siekiant sudaryti geresnes sąlygas ir kurti namų aplinką globos namuose gyvenantiems žmonėms, I ir II korpusuose, ES projekto lėšomis buvo atliktas pastatų kapitalinis remontas.  Globos namuose įrengti  dviviečiai ir triviečiai kambariai sukuriantys asmeninę erdvę, kiekviename kambaryje įdiegta slaugytojo iškvietimo sistema, sunkią negalią turintiems gyventojams pritaikytos specialios funkcinės lovos, sudarytos visos gyvenimui, poilsiui ir užimtumui reikalingos sąlygos, atitinkančios nūdienos reikalavimus bei neįgaliųjų poreikius.

 

  nuotrauka 2 

 

Gyventojai maitinasi naujai įrengtose, erdviose valgyklose. Maistą gamintis gali ir patys jaukiose virtuvėlėse.

 

Ramybe ir jaukumu dvelkiančiose poilsio erdvėse gyventojai gali užsiimti mėgstama veikla: žiūrėti televizorių, skaityti knygas, dalyvauti maldos grupėje, bendrauti.

 

 

Nuo 2015 m. sausio 1 d. globos namuose teikiamos Dienos socialinės globos paslaugos suaugusiems asmenims su negalia institucijoje ir senyvo amžiaus, suaugusiems asmenims su negalia namuose.

Neatskiriama dalis užtikrinant tinkamą paslaugų teikimą ir jaukumo kūrimą globos namuose, tai suburtas profesionalus kolektyvas, gebantis įvertinti ir atliepti gyventojų socialinius poreikius, dvasinę būseną, fizines ir sveikatos galimybes, tinkamai atstovauti institucijose užtikrinant paslaugų kokybę, gyventojų gerovę ir aukštą organizacijos kultūrą. Darbuotojų kolektyvui vadovauja direktorė Lina Janulevičienė.

1,2% parama

Paremkite Kapčiamiesčio globos namus Norėdami paremti mūsų įstaigą 1.2% nuo […]

Daugiau

Rėmėjai

Kontaktai

KAPČIAMIESČIO GLOBOS NAMAI

Vytauto g. 11, Kapčiamiestis, Lazdijų raj.
Tel. +370318 431 26
Mob.tel.+370 646 26188
El.p. gerumonamai@gmail.com

Įmonės kodas 190878283